Новини » Політика 6 липня, 2018, 10:21
КСУ оголосив перерву у справі щодо мовних статей закону про освіту
racurs.ua
racurs.ua

Велика палата Конституційного Суду України оголосила перерву в розгляді справи за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про освіту».

Перерву оголошено у зв’язку з неявкою представника Президента України на пленарне засідання Суду, пише «Українське право».

Крім того, Велика палата Конституційного Суду України задовольнила клопотання судді-доповідача у справі Ігоря Сліденка про залучення до участі у розгляді справи як спеціаліста директора Інституту мовознавства ім. О.О. Потебні Національної академії наук України, доктора філологічних наук, професора Богдана Ажнюка.

Про день та час пленарного засідання Суду з розгляду цієї справи буде повідомлено додатково.

Варто зазначити, що у конституційному поданні автори клопотання наводять аргументацію щодо неконституційності ряду положень оскаржуваного Закону, які, на їхню думку, звужують зміст та обсяг існуючих прав і свобод осіб – прав осіб, які належать до національних меншин та корінних народів України, на навчання рідною мовою в комунальних закладах освіти для здобуття загальної середньої освіти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 07:32 :18