Новини » Економіка 6 липня, 2018, 14:59
Гройсман пояснив, коли назве нову ціну на газ для населення
Фото: telegraf.in.ua
Фото: telegraf.in.ua

Нині Кабмін співпрацює із Міжнародним валютним фондом щодо питання вартості газу для населення. Щойно вдасться досягнути результату, уряд поінформує про це.

Про це сьогодні під час години запитань до уряду на засіданні Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Відповідаючи на запитання народних депутатів щодо того, якою ж буде ціна на газ для населення, очільник уряду наголосив, що Кабмін надасть інформацію про ціну на блакитне для населення відразу, як тільки це питання вдасться напрацювати спільно з МВФ.

«Є вимога щодо ціни для населення – такої ж, як для промисловості. З літа 2017 року це мало відбутися, і я цього не допустив. Зараз ми співпрацюємо з Міжнародним валютним фондом і напрацьовуємо це питання. Щойно у мене буде інформація, чого нам вдалося досягти, я обов’язково про це скажу», –запевнив Прем’єр-міністр України.

Володимир Гройсман наголосив на тому, що не хотів би піднімати ціни на газ, навпаки, виступає за те, щоб їх знизити: «Я за те, щоб не піднімати жодні ціни у країні, я за те, щоб їх опускати. Але у чому різниця із представниками опозиції? Ви заявили і забули, а мені треба платити зарплати, пенсії, обслуговувати зовнішні борги».

Саме через це, зауважив очільник уряду, Україні потрібна підтримка міжнародних партнерів.

Нагадаємо, Україні залишилось виконати тільки одну вимогу МВФ – це питання щодо цін на газ для населення. Наразі ж ціна на газ для населення становить 4942 грн за тисячу кубометрів, а з урахуванням податку на додану вартість і зборів, що включають транспортування, – 6958 грн за тисячу кубометрів.

Додамо, з 1 червня набрала чинності постанова уряду, яка пролонгує Положення про покладення спецобов'язків на суб'єктів ринку для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 1 серпня 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 11:23 :24