Новини » Суспільство 6 липня, 2018, 1:28
Фахівці розповіли про небезпеку від м’яса, яке пропонують покупцеві

Про користь і шкоду м’яса постійно говорять прихильники і противники вегетаріанства. Але сьогодні трохи не про це. Не про етичну сторону (вбивство тварин), а про те, яке м’ясо пропонується покупцеві і чим таке м’ясо небезпечне.

Про це повідомляє vitamarg.

Какую опасность представляет мясо?

Раніше тварини розводились природним шляхом, їли так, як запланував Творець. Корови ходили без обмежень по пасовищах, паслися на траві. Кури прогулювалися навколо ферми, збираючи хробаків та траву. Тварини розміщувалися в корівниках, а птиці в пташниках на ніч. Хоча і сьогодні можна зустріти фермерів, які вирощують тварин таким чином, цей вид фермерства зустрічається дуже рідко. Більшість тварин розводяться відповідно до моделі використання концентрованого годування тварин. Є, принаймні, дві відмінності між цією моделлю і традиційними практиками.

Тварини закриті в невеликих загонах або в приміщеннях, де сотні, тисячі і навіть сотні тисяч перебувають в один час. Свиней, курей або індичок розводять у великих приміщеннях, впритул один до одного в дуже обмеженому просторі. Їжа та вода постачаються тваринам і птахам механічно. На одну курку призначена площа менша, ніж один аркуш паперу. В таких умовах важко тваринам рухатися, а в багатьох випадках вони не можуть навіть повернутися. У багатьох з них, як результат обмеженого руху, розвивається дистрофія м’язів. На розвиток дегенерації м’язів, крім того, впливає вживання гормонів росту, які дають можливість різкого приросту тіла.

Друга відмінність між вирощуванням на традиційних фермах і в моделі штучного годування в тому, що їдять тварини. Трава є природною їжею для худоби. У моделі штучного годування коровам подають їжу, що складається в основному з кукурудзи, сої та зернових. Ця дієта викликає різні проблеми з травленням. Коли корови їдять траву, як побічний продукт споживання з високим вмістом клітковини, організм виробляє газ. Але коли вони на дієті, що в більшості складається з кукурудзи, сої та зернових, хоча як і раніше виробляється значна кількість цього газу, є проблеми з видаленням його з організму. І, отже, цей газ викликає здуття живота, що, в свою чергу, часто викликають проблеми з диханням. Цей штучний раціон викликає і інші проблеми з травленням.

Незважаючи на те, що штучна дієта багата білками, але цей продукт, вироблений підприємствами по утилізації відходів, складається з двох ключових компонентів. Перший, це відходи убитих тварин, які не використовуються на м’ясо, вони містять нутрощі і їх вміст, голови, копита, роги, кістки і кров. Другі відходи – це мертві тварини. Розведення по моделі штучного годування передбачає тримати велику кількість тварин, у відносно невеликих, обмежених приміщеннях. Як наслідок, тисячі цих тварин вмирає, перш ніж вони готові, щоб бути відправлені на бойні. Мертвих тварин використовують, щоб зробити з них концентрований білок у вигляді порошку, які потім продають фермерам.

У тілах мертвих тварин знаходиться весь список небажаних інгредієнтів, таких як пестициди, а також фармацевтичні продукти. Крім того, крім годування тварин концентрованим білком, штучна дієта використовує рибну муку і кров. Риб’яче борошно містить мертву рибу або морепродукти. Кров надходить з бійні з убитих тварин. Звичайно тварини, такі як корови були створені, щоб бути травоїдними, а не м’ясоїдними. Ця нездорова дієта викликає різні захворювання.

Іншою проблемою є гормони росту, які є основним додаванням в раціон тварин, таких як корови. Вчені вважають, що ці гормони в кормах для тварин можуть викликати всілякі проблеми зі здоров’ям у людей, такі, як порушення балансу гормонів, проблеми розвитку, порушення в системі репродукції і привести до ранньої появи статевого дозрівання.

Також в їжу тварин додають антибіотики, транквілізатори і багато інших ліків, які, природно потім потрапляють і в організм людини.

Купувати м’ясо на ринку може бути ще більш небезпечно, ніж магазинне, адже ніхто не дасть гарантію, що тварина не хворіла перед тим, як вона померла, як м’ясо зберігалося і транспортувалося у відповідних умовах.

Багато досліджень встановили, що чим більше ви їсте червоного м’яса, тим вища ймовірність розвитку деяких видів раку.

Тому, якщо вам не байдуже ваше здоров’я, не захоплюйтеся м’ясом, купуйте зрідка фермерське, якісне, а краще і зовсім відмовтеся від вживання м’яса. У світі майже мільярд вегетаріанців, які прекрасно живуть без м’яса і відмінно себе почувають.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 16:02 :55