Новини » Політика 6 липня, 2018, 13:14
Доній: Якщо Порошенко залишиться без влади, матиме всі шанси потрапити на лаву підсудних
ZIK
ZIK

Низькі рейтинги Петра Порошенка спонукають до того, що частина «його» депутатів починає орієнтуватись на більш перспективних кандидатів. Та наразі чинний Президент не збирається жертвувати владою, адже розуміє, що без свого впливу може дуже швидко опинитися на лаві підсудних.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Олесь Доній.

На його думку, зараз в Україні відбувається криза всього політичного класу. Мовляв, він повністю загнив, відтак, у такому стані Україна не має жодних політичних перспектив.

«Проблема не лише у спробах узурпації влади Петром Порошенком. Насправді ж і альтернативи, які є зараз – приблизно аналогічні, бо хочуть лише урвати свій шматочок пирога – щоб Порошенко поділився якоюсь «діркою на митниці», міністерською посадою чи місцем у суді», – переконаний Доній.

Тому хоча у Раді поступово створюється ситуативна більшість, питання у тому, з якою метою це відбувається.

«Свого часу Янукович теж думав, що скликання парламенту йому підконтрольне. Однак, 22 лютого склалась ситуативна більшістьз депутатів, яка висловила недовіру. Частина із них була саме тими депутатами, які раніше орієнтувалися на Віктора Януковича», – зауважив експерт.

Тож він переконаний: нинішні низькі рейтинги Президента спонукають до того, що низка депутатів, навіть із підконтрольних йому політичних груп, починає орієнтуватись на перспективніших кандидатів.

«Це може призвести до формування альтернативи у ВР, але може і ні. Адже зараз ситуація є достатньо хиткою. Вона ще не стабілізувалась, тож саме тому піднімаються ставки», – зазначив Доній.

Відтак, на його думку, щодо деяких нардепів навіть можуть відкривати кримінальні справи, щоб «поставити їх у стійло».

«Поки що Порошенко не збирається жертвувати владою. Адже розуміє: якщо піде у відставку і не буде забезпечений, наприклад, посадою прем’єра, матиме всі шанси потрапити на лаву підсудних. Тому боротьба буде дуже жорстокою та цинічною. Там не буде жодних обмежень», – вважає Олесь Доній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 16:14 :28