п'ятниця, 6 липня, 2018, 20:25 Політика
Айвазовська вважає, що одна з провладних фракцій парламенту наближається до Тимошенко
ZIK
ZIK

Дві великі фракції коаліції сьогодні йдуть на дуже серйозну конфронтацію. Одна з них наближається до потенційного кандидата на посаду Президента – пані Юлії Тимошенко, а інша частина залишається за Президентом. Але навіть частина президентської фракції, розуміючи, що вона не піде на вибори у списках БПП, працює вже на власну політичну кар’єру.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловила координатор виборчих програм мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

Гостя програми, коментуючи голосування народних депутатів за оновлення ЦВК, заявила, що вчора у ВРУ була продемонстрована красива гра.

«Але у чому проблема? ЦВК і голосування – це не питання виключно виборів. Це демонстрація того, що ми знали давно, зокрема, що коаліція відсутня. І дві великі фракції, які там залишаються, по-суті вони ідуть на дуже серйозну конфронтацію, бо одна з них наближається до потенційного кандидата на посаду Президента – пані Юлії Тимошенко, а інша частина залишається за Президентом.

Але навіть частина президентської фракції, розуміючи, що вона не піде на вибори у списках БПП, працює вже на власну політичну кар’єру. Тобто ми не просто не маємо коаліції з двох фракцій, у нас навіть ті фракції розбиті на групи, які вже зараз орієнтуються на власну кар’єру», – заявила Ольга Айвазовська.

Вона вважає, що питання ЦВК має вирішити саме спікер парламенту, зокрема голосуванням за кандидатів окремо по фракціях.

«У такому випадку ніхто нікого не кине. Адже якщо один кандидат не буде підтриманий, інший за ним також не зайде», – пояснила гостя програми.

А звільнивши чинних членів ЦВК, але не призначивши нових, додала Айвазовська, в країні буде колапс.

«І якщо ми не зможемо зсунити із мертвої точки питання ЦВК, то давайте навіть не піднімати питання виборчої реформи. Це безперспективно. Це стосується і ряду інших політичних реформ», – підкреслила Ольга Айвазовська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 06:31 :22