Новини » Політика

Заступник голови фракції БПП: Тепер усі побачили, хто насправді блокує оновлення ЦВК

ZIK

Якщо раніше говорили, що саме Президент блокує питання оновлення ЦВК, то сьогодні стало очевидно, що блокує зовсім не Президент. От і мені хотілося б зрозуміти, навіщо «Народний фронт», «Батьківщина» та «Відродження» блокують це питання.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко.

Олексій Гончаренко, коментуючи розгляд у Верховній Раді питання щодо оновлення Центрвиборчкому, зазначив, що «сьогодні усі маски були зняті і було продемонстровано, хто хоче залишити Охендовського на посаді».

«Дуже неприємно було побачити у цьому списку колег із Народного фронту. Сподіваюся, вони ще змінять своє рішення. Вони два роки говорили про те, що це Президенту вигідний цей склад ЦВК, і що начебто саме Президент гальмує питання щодо його зміни.

Але тепер вся країна бачить, що Президент вже давно вніс подання, а БПП  вимагає, щоб це питання було розглянуте, щоб ЦВК була оновлена і щоб Охендовський та інші люди, які не мають довіри суспільства, пішли із ЦВК», – наголосив народний обранець.

Олексій Гончаренко зауважив, що в поданні Президента щодо кандидатів до нового складу ЦВК представлені усі фракції парламенту, тому він не розуміє, чому сьогодні вони блокують розгляд цього питання.

«Усі фракції представлені, крім Опоблоку. Опоблок пропонував Охендовського. Всі інші фракції є у поданні. То які проблеми? Якщо раніше казали, що Президент поганий і блокує, але сьогодні виявляється, що блокує зовсім не Президент. І мені хотілося б зрозуміти, навіщо «Народний фронт», «Батьківщина» та «Відродження» блокують питання зміни ЦВК, коли це воно є найголовнішим в країні, адже починаються вибори. Ми що, хочемо, аби їх Охендовський проводив?» – дивується Гончаренко.

Народний депутат також зазначив, що Президент у жодному разі не буде розпускати нинішній парламент, бо саме цей склад парламенту прийняв доленосне для України рішення – проголосував за Вищий антикорупційний суд.

Loading...