Новини » Політика 5 липня, 2018, 21:30
Засобом, як не дати політикам «засидітися» при владі, поділився Дмитро Гнап
ZIK
ZIK

Через чотири місяці після того, як Порошенка обрали Президентом, у серпні 2014 року він відкриває офшори. Тож це – не лише невиконання обіцянок, а брехня своїм виборцям.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив журналіст Дмитро Гнап.

Гість програми зазначив, що підтримує ідею щодо обмеження терміну повноважень і Президента, і депутатів Верховної Ради України.

«Простий приклад: подивіться на Сполучені Штати. Чотири роки вистачає тамтешньому президенту, щоб проводити свою політику, вносити зміни. Величезна країна США, і там президента обирають на чотири роки.

У нас же, як приходять до влади, то засиджуються надовго, потім входять «у смак» і потім, після третього року, починають думати, а що ж таке зробити, щоб при цій владі закріпитися, як кліщ, обрости зв’язками і ресурсами, щоб переобратися на наступну п’ятирічку», – каже Дмитро Гнап.

На його думку, скорочення президентської і депутатської каденції до чотирьох років – «класна ідея».

Гість програми, відповідаючи на запитання щодо невиконаних обіцянок чинного Президента, нагадав одну з ключових – знизити податки та перекрити офшори.

«І що ми побачили? Через чотири місяці після того, як Порошенка обрали Президентом, у серпні 2014 року він відкриває офшори», – нагадав Дмитро Гнап і додав, що тоді журналісти зробили масштабне розслідування і показали відповідні документи.

Тож цей випадок – не лише невиконання обіцянок, а брехня своїм виборцям, наголосив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 19:06 :06