Новини » Суспільство 5 липня, 2018, 11:39
У Раді захистили Поштову площу від забудови «завгоспом Януковича»
Археологічні розкопки на Поштовій площі у Києві, 8 вересня 2015 року. Фото: Нужненко Сергій/УНІАН
Археологічні розкопки на Поштовій площі у Києві, 8 вересня 2015 року. Фото: Нужненко Сергій/УНІАН

Народні депутати підтримали постанову про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві.

За проект постанови № 8541 під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 294 обранці.

Нагадаємо, проект постанови № 8541 про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві авторства народних депутатів Сергія Тарути, Миколи Княжицького, Ірини Подоляк та Віктора Єленського зареєстрували 2 липня.

Як ідеться у пояснювальній записці, метою проекту постанови є забезпечення належних організаційно-правових умов для занесення об’єкту культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією пам'ятки національного значення та подальших кроків щодо музеєфікації артефактів для створення національного музейного закладу культури.

Народний депутат Юрій Левченко, який разом із нардепом Андрієм Іллєнком зареєстрували альтернативний законопроект № 8541-1 про збереження історико-культурної спадщини та створення Національного музею «Центр Середньовічного Міста» на Поштовій площі у м. Києві, звернувся до парламентарів, щоб до проекту додали пункт, щоб рекомендувати КМУ невідкладно створити Національний музей «Центр Середньовічного Міста». А також додати пункт, щоб будь-які будівельні роботи були заборонені на Поштовій площі та прилеглій території до моменту створення музею на цій території.

Депутат закликав не допустити будівництва на місці пам’ятки «торгово-розважального центру імені завгоспа Януковича Кравця під омофором Льовочкіна».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:09 :24