Новини » Регіони 5 липня, 2018, 16:45
У громадських місцях Тернополя хочуть заборонити вмикати пісні російською мовою

У Тернополі «Правий сектор» підготував звернення у міську раду щодо заборони на звучання російськомовної музики. Активісти пропонують заборонити вмикати такі пісні у громадських місцях у період з 6:00 до півночі.

Про це йдеться у заяві «Правого сектору Тернопільщини».

На думку активістів, російськомовна музика «обурює людську честь та гідність ветеранів російсько-української війни та свідомих жителів Тернополя, а також сприяє культурній експансії Московії в Україні».

«Вже 4 роки Україна бореться за збереження територіальної цілісності та веде війну з російським агресором. Війна значною мірою є наслідком нищення української свідомості. Росія щорічно витрачає мільярди на асиміляцію українців в Україні. Домінування російської мови у медіапросторі – це найпотужніший інструмент культурної війни з Україною, яка згодом переросла у збройний конфлікт на Сході», – заявили активісти.

У «Правому секторі» нагадали, що в 2016 році в Тернополі заборонили виступи та пісні 14 виконавців, які потрапили до відповідного списку СБУ. Водночас, заявили активісти, до міста їдуть артисти, які виступають чи виступали на окупованих територіях в Росії під час війни на Сході.

Відтак, тепер у заяві вони вимагають заборонити пісні російською мовою у громадському транспорті, закладах харчування, розважальних центрах та інших громадських місцях Тернополя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 19:15 :57