четвер, 5 липня, 2018, 16:16 Регіони
У Чернівцях заочно судитимуть організатора банди, який ховається в Росії

У Чернівцях прокуратура області скерувала до суду кримінальне провадження стосовно організатора злочинної групи, яка відмивала доходи, отримані злочинним шляхом.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Спеціальним досудовим розслідуванням встановлено, що 60-річний мешканець Хотинського району, будучи раніше судимим за вчинення злочинів у сфері фінансово-господарської діяльності, створив стійку організовану злочинну групу, до складу якої залучив ще трьох громадян.

Члени організованої злочинної групи впродовж 2007-2009 років проводили незаконні безтоварні фінансово-господарські операції. При укладенні підробних угод від імені суб’єкта підприємства, що було фіктивно створено з іншими легальними суб’єктами підприємницької діяльності, та надавали цим угодам законного виду, маскуючи під прибутковий бізнес та створюючи для підприємств-контрагентів незаконний податковий кредит.

Всього за цей період зловмисники надали легальним суб’єктам підприємницької діяльності фіктивні видаткові та податкові накладні, а також інші документи нібито з реалізації продукції на понад 6,3 млн грн.

Крім цього, зловмисники конвертували у готівку майже 3 млн грн, при цьому відмили майже 300 тис. грн.

Наразі організатор організованого злочинного угруповання переховується від правоохоронців на території Російської Федерації, а інші члени ОЗГ вже відбувають покарання.

Судовий розгляд вказаного кримінального провадження відбуватиметься за процедурою заочного засудження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 02:14 :20