Приховану мету запровадження ООС на Донбасі назвав лідер Європейської партії

ZIK

ООС була створена для того, щоб закрити цивільний або будь-який інший контроль над тим, що відбувається на Донбасі. Тобто там буде створена корпорація на кшталт «Рошену» Порошенка, й Насалик у цій царині буде максимально ефективним.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

Гість програми, коментуючи відео, де міністр енергетики України Ігор Насалик нібито домовляється із ватажком так званої «ДНР» про постачання вугілля з окупованої території, зазначив, що сьогодні Україна перетворилася на сімейний бізнес Порошенка, де міністерство енергетики України і «Рошен» – одне і теж.

«І Насалик не є міністром. Він є «смотрящим» від бізнесу Порошенка. І те, що він сидить з одним із терористів і домовляється про те, як буде постачати з викрадених підприємств вугільної промисловості України вугілля, а ще й дає терористам гроші, щоби вони закупляли все більше зброї, з якої потім вбивають наших солдатів, це злочин», – заявив Микола Катеринчук.

Політик вважає, що й запровадження на Донбасі ООС було здійснене для того, щоб суспільство не змогло контролювати будь-які процеси, які відбуваються на цій території.

«Чому в нас несподівано закінчилася АТО і почалася ООС? Вона була створена не для того, щоб мати успіхи у звільненні нових територій, а щоб закрити цивільний або будь-який інший контроль над тим, що відбувається на цій території.

Тобто там буде створена корпорація на кшталт «Рошену» Порошенка, і Насалик у цій царині буде максимально ефективним», – зазначив Катеринчук.

Тим більше, додав гість програми, що Насалик талановитий бізнесмен, який усе життя заробляв гроші і тематика вугілля – його тема.

«Хоча він профільної освіти не має. Він у нас інженер-електротехнік. Тобто близько до вугільної промисловості, але не у масштабах. А ви уявіть собі, які масштаби енергетичного балансу найбільшої країни Європи», – наголосив Микола Катеринчук.

Loading...