Новини » Львів 5 липня, 2018, 9:10
На Золочівщині учасниками проекту «Рука допомоги» вже стали 60 осіб

У Золочівському районі учасниками проекту «Рука допомоги» стали 60 осіб.

Про це ІА ZIK повідомили у Золочівській райдержадміністрації.

У селі Підлипці  розпочала свою підприємницьку діяльність Галина Лакоцька, мама трьох дітей, яка взяла участь у пілотному проекті «Рука допомоги». Галина започаткувала свій власний бізнес, відкривши магазин та кафе, розповіли у райдержадміністрації.

Мета проекту – допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати гідну роботу або заснувати власний бізнес. Учасники, які давно мріяли про власну справу, мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу (мікрокредит) на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу.

Сума такого мікрокредиту може складати до 40 прожиткових мінімумів, що у 2018 році складає близько 70 тис. гривень. При цьому повертати потрібно лише різницю між сумою фіндопомоги та сплаченими за три роки податками і зборами. А в разі, якщо учасник стає роботодавцем для двох інших учасників – фінансова допомога взагалі стає безповоротною.

Окрім фінансування, учасники проекту на старті своєї підприємницької діяльності отримують консультаційну підтримку та супровід у підготовці бізнес-плану. «Рука допомоги» заохочує місцевий бізнес до створення робочих місць: в разі працевлаштування двох учасників проекту, підприємства можуть отримати від держави безвідсоткові кредити на закупівлю нового обладнання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 15:20 :26