Новини » Суспільство 5 липня, 2018, 11:08
Мати загиблого кіборга: Зі смертю сина моє життя теж закінчилося
ZIK
ZIK

Син Лілії та Андрія Ільницьких загинув під час війни на Донбасі, захищаючи рідну землю від ворога. Подружжя довго не могло оговтатися від горя. Однак троє дівчат зуміли повернути парі сенс життя.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

Дмитру Ільницькому було 24 роки, коли війна відібрала його життя. Він був командиром взводу 90-го батальйону.

«Це сталося у день його народження… Дружина цілий день намагалися додзвонитися, однак все дарма. Аж раптом нам постукали у двері. Серце йокнуло. Це були люди у військовій формі. Очевидно, що нічого хорошого вони нам не віщували», – пригадує батько Андрій Ільницький.

З’ясувалося, що під час обстрілу в Пісках, Дмитро отримав серйозне поранення. Хлопця везли у лікарню, але машина заблукала. Долю юнака вирішили декілька хвилин.

«Зі смертю сина і моє життя закінчилося. Відтоді щодня плачу за ним… Я нічого не пам’ятаю… Все наче у тумані. Знаю, що на похорон до Дмитрика прийшло дуже багато людей», – розповідає матір Лілія Ільницька.

Лілія та Андрій переживали горе по-своєму.

«Ми почали віддалятися один від одного. Розумів, що довго жити вдвох не зможемо. Дружина медикаменти приймала, а я на алкоголь підсів», – каже Андрій Ільницький.

Тоді подружжя і не підозрювало, що у їхньому домі з’являться діти, які стануть для них розрадою.

«У мене з’явилася нав’язлива ідея про те, що наша сім’я потребує дітей. Мені було 48, тому відкладати цю думку на потім не було часу. Чоловік був проти, бо вважав, що у такий спосіб ми зрадимо Діму», – зазначає Лілія Ільницька.

Подружжя Ільницьких звернулося за допомогою до лікарів. Вони вирішили зробити штучне запліднення. Було три невдалі спроби, але зрештою остання увінчалася успіхом.

«У мене був трішки шок, коли ми довідалися, що матимемо трійню. Адже згідно лікарських прогноз, ми могли розраховувати на одне маля», – говорить Андрій Ільницький.

Через дев’ять місяців Лілія народила трьох здорових дівчаток, яких нарекла «сестрами кіборга». Вона вірила, що саме син допоміг цим дівчаткам з’явитися на світ.

Історія Ільницьких зворушила авторів телепроекту. Вони вирішили подарувати парі поїздку у мальовничі Карпати.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 15:57 :04