четвер, 5 липня, 2018, 21:45 Політика
Адвокат розповів, як за допомогою дружини Насалик намагається врятуватися від арешту майна
ZIK
ZIK

Отримавши ухвалу суду про арешт майна, одразу ж наступного дня Насалик разом із дружиною пішли до нотаріуса й оформили договір поділу майна, згідно з яким більш цінна частина перейшла у власність дружини

Про це заявив адвокат Микола Лисий в ефірі програми «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

Юрист пояснив, що представляє інтереси клієнта, який є позивачем у двох цивільних справах, що розглядаються Печерським районним судом міста Києва. Відповідачем у цих справах виступає безпосередньо Ігор Насалик, міністр енергетики й вугільної промисловості.

«Позивні вимоги мого клієнта пов’язані з неповерненням коштів, які Насалик отримав у борг у 2014 році. Зокрема в лютому і липні цього ж року було укладено два договори позики, згідно з якими у борг надано 3,1 мільйона доларів», – розповів Микола Лисий.

Відтак, пояснює адвокат, у зв’язку з неповерненням відповідачем грошей у визначений договором термін йому було скеровано претензію.

«На це не було жодної реакції з боку пана Насалика. Побачивши таке ставлення до виконання своїх договірних зобов'язань, мій довіритель вирішив піти цивілізованим шляхом і звернувся до суду для повернення заборгованості», – зазначив адвокат.

Також захисних зауважив, що одночасно з позивними заявами були подані й заяви про забезпечення позовів шляхом накладання арешту на майно. Так, за однією із заяв Печерський суд виніс рішення щодо накладання арешту на все майно Ігоря Насалика.

«Отримавши ухвалу суду про арешт майна, одразу ж наступного дня Насалик разом із дружиною пішли до нотаріуса й оформили договір поділу майна, згідно з яким більш цінна частина майна перейшла у власність дружини. На це ми подали позовну заяву про визнання договору про поділ майна недійсним», – підкреслив Микола Лисий.

Як повідомлялося, Апеляційний суд Києва заарештував дві земельні ділянки й автомобіль міністра енергетики й вугільної промисловості Ігоря Насалика.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 12:00 :22