Новини » Регіони 4 липня, 2018, 12:31
Закарпатські депутати проситимуть ВР заборонити використання поліетиленових пакетів
Фото: Pixabay
Фото: Pixabay

Депутати Закарпатської облради під час підготовки до 12 сесії розглянуть проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо вирішення на законодавчому рівні питання заборони продажу поліетиленових пакетів».

Про це повідомили у прес-службі Закарпатської облради.

У зверненні, зокрема, йдеться:

 «За інформацією ООН, щохвилини у світі використовується 10 млн пластикових пакетів, які розкладаються впродовж сотень років. Зважаючи на це, 44 країни світу повністю або частково заборонили використання таких пакетів.

Закарпатська область – регіон, що межує з чотирма країнами Європейського Союзу та вважається важливим транзитним транспортним коридором, а також місцем значного зосередження рекреаційних ресурсів. Останнім часом наш край суттєво потерпає від засилля накопичених твердих побутових відходів, включаючи велику кількість поліетилену. У зв’язку з відсутністю потужностей для переробки відповідного типу сміття, а також обмежених площ сміттєзвалищ на території регіону, проблема забруднення поліетиленом є надзвичайно гострою для жителів Закарпатської області».

Нагадаємо, звернення про заборону використання поліетиленових пакетів до Верховної Ради України вже подали Київська, Чернігівська та Луцька міські ради. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 15:26 :50