Новини » Регіони 4 липня, 2018, 11:33
В Івано-Франківську в колишньому приміщенні департаменту освіти облаштують дитячий садок

В Івано-Франківську працівники департаменту освіти та науки працюють на новому місці. Вони переїхали з приміщення на вулиці Бандери 10Г, в якому працювали понад 20 років, на вулицю Кардинала Любомира Гузара, 15. Все заради маленьких іванофранківців, адже в приміщенні на Бандери відновлять дитячий садочок.

Про це сьогодні, 4 липня, повідомив власкор IA ZIK.

Заступник начальника департаменту Наталія Микула розповідає, що мова про переїзд велася дуже давно, тому працівники були до нього готові.

«Ми, як освітяни, розуміємо, що це потреба часу. Ми знаємо, що наше колишнє приміщення є типовим для ДНЗ. Та й хто, як не ми маємо показати приклад, що такі приміщення треба повертати дітям. Адже місто цього потребує», – заначила Наталія Микула.

Окрім того, це дало можливість структуризувати роботу департаменту. Тепер керівники відділів та їхні підлеглі знаходяться у сусідніх кабінетах.

Щодо відновлення дитячого садочку на вулиці Бандери, то заступник УКБ Володимир Ковальчук зазначає, що роботи дуже багато. Раніше це був садочок на 210 місць, але за новими нормами лише 150.

Новий садочок буде повноцінним дошкільним навчальним закладом – з актовим та спортивним залами й ігровим майданчиком.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 22:35 :43