середа, 4 липня, 2018, 13:38 Львів
У Львові п’ять студентських гуртожитків без гарячої води

Саном на ранок, 4 липня, у Львоів 8 будинків, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго» не отримували гарячого водопостачання. З них 5 будинків – це гуртожитки вищих навчальних закладів Львова: один – Львівської комерційної академії та 5 – НУ «Львівська політехніка».

Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», гаряче водопостачання до гуртожитків призупинене через порив на теплових мережах. Роботи з ліквідації пориву проводять працівники навчальних закладів. Як тільки будуть ліквідовані пориви, ЛМКП «Львівтеплоенерго» готове відновити подачу гарячої води.

У Сихівському районі призупинено гаряче водопостачання до будинку на вул. Тернопільська, 8 через порив теплової мережі. Ремонті роботи проводить Львівська комерційна академія. Подачу гарячої води буде відновлено після ліквідації пориву.

У Франківському районі призупинено гаряче водопостачання до будинків на вул. Лазаренка, 36, 38, 40, 42 через порив теплової мережі.

Також до 6 липня призупинено подачу гарячої води до будинків у Шевченківському районі на вул. Щурата, 9, 11, 13, у зв’язку із заміною трубопроводів гарячого водопостачання.

Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені проведенням необхідних ремонтних робіт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 01:45 :22