У Лівані показали стрічку про Олега Сенцова

Джерело: lebanon.mfa.gov.ua

У ліванському Бейруті відбувся показ документальної стрічки Аскольда Курова «Процес: російська держава проти Олега Сенцова», під час якого збирали кошти на підтримку родини українського політв’язня.

Як інформує прес-служба посольства України в Лівані, перегляд стрічки відбувся 25 червня в палаці ЮНЕСКО у рамках презентації соціального проекту «Переможці». 

«Показ фільму супроводжувався благодійним збором коштів, які днями були передані на підтримку сім’ї Олега Сенцова», – йдеться у повідомленні.

На заході були присутні ветерани та учасники соціального проекту «Переможці» (Вадим Мазніченко, Дмитро Блохін, Сергій Храпко), співробітники українського посольства та представники ліванських університетів.

Нагадаємо, документальна стрічка «Процес: російська держава проти Олега Сенцова» надаватимуть для благодійних публічних показів солідарності з режисером, який 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити українських політв’язнів, засуджених у Росії.

Стрічку вже показали у Таллінні, Гельсінкі, Будапешті, Шанхаї та Варшаві.

Фільм Аскольда Курова розповідає про суд над Сенцовим і спроби родини, друзів та адвокатів звільнити режисера з в’язниці. Назва стрічки – «Процес» – відсилає до «абсурду Кафки», показуючи, як у тоталітарній державі жертвою бюрократичної машини може стати будь-яка людина.

Загалом у Росії і анексованому Криму утримують близько 70 українських політв’язнів, у тому числі журналіста Укрінформу Романа Сущенка, незаконно засудженого до 12 років колонії суворого режиму за нібито шпигунство.

Loading...