Новини » Львів 4 липня, 2018, 12:14
Львів’яни боргують «Львівтеплоенерго» понад 100 млн грн, підприємство звертається в суд

Споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго» за послуги з теплопостачання боргують більше 100 млн грн.

Як повідомляють у прес-службі ЛМР, через борги підприємство не може підготуватися до опалювального сезону, виконавши весь необхідний об’єм ремонтних робіт, та розраховуватися за природний газ. Відтак, підприємство подає на боржників подають суду. Після рішення суду стягненням

заборгованості займаються виконавчі служби міста.

«Виконавчі служби виносять постанови щодо накладення арешту на нерухоме і рухоме (автомобілі) майно боржника, заборону виїзду закордон, стягнення коштів із основного доходу боржника (заробітна плата) та проводять рейди по боржниках», – повідомляють на підприємстві.

Так, до суду подають на споживачів, борг яких в неопалювальний період перевищує 2 тис. грн, в опалювальний – 6 тис. грн.

«На даний момент по багатьох наших боржниках є арештоване майно, яке може йти на реалізацію, зокрема, це транспортні засоби і нерухоме майно», – розповів Олег Іващук, начальник юридично-претензійного відділу ЛМКП «Львівтеплоенерго».

За даними Шевченківської виконавчій службі, за перше півріччя цього року було подано в суд 91 постанову на розшук транспортних засобів боржників. Після цих дій, 77 боржників оплатили заборгованість, повернувши ЛМКП «Львівтеплоенерго» більше півмільйона гривень. Станом на сьогодні служба цього району має в роботі судові накази на стягнення з боржників більше 2,6 млн. грн.

На стягненні у Сихівській виконавчій службі є 1,7 млн. грн.

Як повідомляють тепловики, за наявності об’єктивних причин, через які виникла заборгованість, підприємство готове йти назустріч боржникам і допомагати погасити заборгованість.

«Якщо в людини є об’єктивні причини, через які вона не може оплатити послуги за теплопостачання, то під час обдзвону боржників просимо мешканців говорити про проблеми та причини несплати і ми намагатимемося допомогти їх вирішити шляхом реструктуризації боргу, оформлення субсидії, та інші. Також у нас є прийом громадян на вул. Курмановича, 4, куди можна звертатися за консультаціями», – додав Олег Іващук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 18:22 :08