Новини » Політика 4 липня, 2018, 18:15
Крулько: В Україні ніхто не фіксує перевищення швидкості автомобілів на дорогах
ZIK
ZIK

Знаєте скільки в Україні було складено протоколів за перевищення швидкості? Жодного! В Україні взагалі перестала працювати система контролю швидкості руху автомобілів на дорогах. Автоматична система не введена, а жоден засіб, яким раніше користувалися в ДАІ – не сертифікований. Тому й протоколів не складають.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщина») Іван Крулько.

Як відомо, ВРУ підтримала в першому читанні проект закону № 7064 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання смертності на дорогах.

Зокрема законопроектом пропонується карати особу, що перебувала у стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, позбавленням волі на строк від восьми до десяти років із позбавленням права керувати транспортними засобами протягом десяти років.

Іван Крулько вважає, що із введенням таких жорстких покарань в Україні треба у рази підвищувати професіоналізм і нульову толерантність до корупції з боку тих працівників, які працюють у правоохоронній системі.

Народний обранець додав, що не менш важливим питанням, ніж керування автомобілем у нетверезому стані, є питання непристебнутих пасків безпеки.

«Я вважаю, що нам треба негайно приймати законопроект про збільшення штрафів за те, що людина їде непристебнута паском безпеки за кермом. А більшість летальних випадків за кермом трапляються саме через те, що людина не пристебнула пасок безпеки. Те саме стосується і дітей, які можуть сидіти на задніх сидіннях, і яких теж потрібно пристібати. Це має бути правило, і тут теж мають бути жорсткі штрафи», – наголосив Іван Крулько.

Зі слів нардепа, є ще третя проблема, яку необхідно врегулювати, – перевищення швидкості на дорогах.

«Знаєте скільки в Україні було складено протоколів за перевищення швидкості? Жодного! В Україні взагалі перестала працювати система контролю швидкості руху автомобілів на дорогах. Автоматична система не введена, а жоден засіб, яким раніше користувалися в ДАІ – не сертифікований. Тому й протоколів не складають.

І це призводить до того, що всі водії знають, що як би вони не їхали, їх не зупинить поліція. А якщо і зупинить, то не зможе пред’явити жодного доказу. Тому проблем у цій царині є багато, і їх потрібно вирішувати», – підсумував Іван Крулько.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 06:40 :17