Новини » Світ 4 липня, 2018, 0:30
Ейдман: Буде грандіозний скандал, який може призвести до скасування результатів цього ЧС

Ще задовго до початку ЧС із футболу я писав, що перед російськими чиновниками і чекістами поставлено завдання забезпечити Росії якомога кращий результат на чемпіонаті. І вони будуть добиватися цього будь-якими кримінальними методами. Судячи з усього, так і відбувається.

Про це розповів російський соціолог, експерт по соціології Інтернету Ігор Ейдман на сторінці у Фейсбук.

Елементарна логіка. Є неодноразово викритий шулер – російський спорт. Не так давно його спіймали за руку у Сочі і потім довго били. Однак зараз лохи з різних країн навіщось знову сіли з ним грати. До того ж на його території, у його шулерському кублі. Він, природно, виграє. Ніколи не повірю, що шулер перевиховався і став вигравати чесно. Такого у принципі не буває. Як співають у блатній пісні: «Воровка никогда не станет прачкой». Шулер може змінити шахрайські прийоми, свою краплену колоду карт, але від шахрайства як основного життєвого принципу він ніколи не відмовиться.

Ми не знаємо, які зараз шулерські методи застосовують: допінг, хімія, підкуп суддів, тиск на суперників чи щось інше. Але в тому, що знову мухлюють, у мене жодних сумнівів немає. Вони інакше просто не вміють. Сочинська Допінгіада це переконливо довела. Рано чи пізно шахрайство викриють. Тоді буде грандіозний скандал, який може призвести до скасування результатів цього ганебного чемпіонату.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:12 :49