Новини » Суспільство 191

Експерт назвав причини виникнення проблем із туристичними авіарейсами

Проблема затримки авіарейсів, яка гостро постала у цьому літньому сезоні, пов’язана із збільшенням кількості бажаючих відпочити, що перевищила обсяг пасажиромісць, що фактично можуть надати авіаперевізники чартерних рейсів, та низькими цінами на тури.

Про це заступник міністра економічного розвитку Михайло Титарчук написав у Facebook.

«Проблема, яка гостро постала у цьому літньому сезоні, прямо пов’язана із збільшенням кількості бажаючих відпочити, що в рази перевищила обсяг пасажиромісць, що фактично можуть надати авіаперевізники чартерних рейсів, та постійним демпінгуванням цін на тури. Незадовільний технічний стан літаків додає негативу, призводить до постійного виходу з ладу бортів та відповідно до звиву рейсів в обох напрямках», – зазначив він.

Титарчук нагадав, що останні дні видалися особливо напруженими. Більше тисячі українців стали заручниками комерційного конфлікту між авіакомпанією «Bravo Airways» та туроператором «Oasis Travel».

«Господарюючі суб’єкти не змогли домовитися на своєму рівні і ми мали невідкладно втрутитися. Сьогодні повернулися останні групи туристів з Тунісу», – написав він.

За його словами, у гонитві за надприбутками туроператори завідомо беруть на себе зобов’язання, обсяги яких реально більші за спроможності бюджетних авіаперевізників.

Аби остаточно не зірвати цей туристичний сезон, Титарчук закликав до порозуміння туроператорів та авіаперевізників для оптимізації льотної програми з максимальним урахуванням потреб туристів у літній сезон.

«Спільно з колегами працюємо над планом першочергових заходів по впорядкуванню туристичної діяльності, посилення відповідальності суб’єктів туристичної діяльності перед туристами та підвищення рівня безпеки туристів», – додав Титарчук.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News