Новини » Політика 4 липня, 2018, 20:45
Експерт Бузаров підкреслив, що майже всі політики хочуть змінити Конституцію
ZIK
ZIK

Майже всі політики в Україні хочуть змінити Конституцію, утім як це робити – ніхто не розуміє. Наразі ж змінити Основний закон намагаються якомога швидше – протягом цієї каденції.

Про це розповів міжнародний експерт Андрій Бузаров у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Навіть перша Конституція України, яка була прийнята в 1996 році, була дуже гарною та досконалою. Безумовно, зараз від українського суспільства є запит на зміну Конституції з багатьох питань.

І не тільки Бурбак, Аваков і Гройсман говорять про зміну Конституції, на цьому наголошує і Тимошенко, яка взагалі презентувала концепцію парламентських змін», – підкреслив Бузаров.

Експерт проаналізував, що майже всі політики в Україні хочуть змінити Конституцію, утім як вони будуть це робити – ніхто не розуміє.

«Бурбак говорить про зміну Конституції, але я впевнений, що «Народний фронт» не буде цього робити, бо йому залишилося не дуже багато часу пропрацювати в парламенті.

З огляду на те, що ми бачимо, політики хочуть встигнути саме зараз змінити Конституцію – ще протягом цієї каденції. Я вбачаю, що вони почали хвилюватися і хочуть встигнути внести зміни якомога швидше», – зауважив Андрій Бузаров.

Як зазначалося, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав внести зміни до Конституції, розширивши повноваження прем’єра і усунувши «дуалізм влади».

Тоді як міністр МВС Арсен Аваков підтримав пропозицію Юлії Тимошенко про перетворення України в парламентську республіку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 08:41 :59