Новини » Суспільство 3 липня, 2018, 10:47
Від міністра оборони вимагають звіту у ВРУ через «квартирне» питання
Міністр оборони України Степан Полторак. Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН
Міністр оборони України Степан Полторак. Фото: Сироткіна Анастасія/УНІАН

Аудитори Рахункової палати виявили, що у процесі будівництва і закупівлі житла для військових за останні два роки було зловживань на суму понад 600 млн грн.

Про це сьогодні під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат України (група «Партія Відродження») Віктор Бондар.

Депутат звернув увагу на звіт Рахункової палати, затверджений і оприлюднений 22 червня цього року, щодо результатів аудиту стосовно ефективності використання бюджетних коштів, виділених на будівництво та придбання житла для військовослужбовців.

«Звіт – дуже кричущий. Звіт говорить про те, що у Міністерстві оборони, по суті, процвітає корупція у сфері забезпечення житлом військовослужбовців. Аудитори виявили кричущі дані про те, що у процесі як будівництва, так і закупівлі житла для військових було зловживання на суму понад 600 млн грн тільки за останні два роки. Це майже половина коштів, які були виділені у 2016-2017 роках на придбання житла», – заявив народний депутат.

З його слів, замість придбання 2200 квартир купили лише 1083 для родин українських офіцерів та військовослужбовців.

Політик також звернув увагу на те, що у Міноборони немає комплексної програми із забезпечення житлом військових та наголосив, що нині в Україні без житла – 46 тисяч військовослужбовців. Віктор Бондар вважає, що під час війни уряд та МОУ мали би переглянути свою стратегію стосовно цього питання. Політик закликав провести перевірку Міноборони щодо використання коштів на придбання житла і заслухати у п’ятницю звіт міністра оборони стосовно підсумків звіту Рахункової палати і про те, як забезпечуються квартирами військовослужбовці. Віктор Бондар також вимагає провести розслідування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:09 :08