Новини » Регіони 3 липня, 2018, 15:45
У Тернополі виявили сказ: собак і котів почнуть безкоштовно вакцинувати

Тернополяни зможуть безкоштовно вакцинувати котів і собак від сказу. Міська рада вдалася до масових щеплень тварин у зв’язку з неблагополучною ситуацію з хворобою.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міськради, рішення про вакцинацію прийняли на засіданні міської надзвичайної протиепізоотичної комісії.

«Комісія зібралася у зв’язку з виявленням сказу в загиблої кішки на вулиці Микулинецькій бічній. У зв’язку з цим оголошено вулиці Микулинецьку, Микулинецьку бічну неблагополучним пунктом, а вулиці Молодіжну, Фестивальну – загрозливою зоною», – повідомили в міськраді.

Ветеринари здійснюватимуть профілактичну вакцинацію собак, котів у неблагополучній та загрозливій зонах, а також на території Тернополя.

Щепити тварин можна безкоштовно. Вакцинацію здійснюватимуть медики міської державної лікарні ветеринарної медицини за адресою: вул. Чернівецька, 24 «А».

Також працюватиме бригада, яка відловлюватиме бродячих собак для вакцинації від сказу.

На час профілактичних заходів з неблагополучної та загрозливій зонах заборонили вивозити собак і котів.

У міській раді застерегли, що всі тварини на стихійних ринках Тернополя, зокрема, на вул. Шептицького-Живова, реалізовуються без супровідних ветеринарних документів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 00:30 :27