Новини » Економіка 3 липня, 2018, 12:51
У Раді забракло голосів для законопроекту щодо прозорості у видобувних галузях
Верховна Рада України. Фото: Космач Олександр/УНІАН
Верховна Рада України. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Народні депутати відправили на повторне друге читання законопроект про забезпечення прозорості у видобувних галузях.

За таке рішення сьогодні під час ранкового засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 230 обранців.

Проект Закону про забезпечення прозорості у видобувних галузях № 6229 депутати прийняли у першому читанні 1 березня 2018 року.

Як ідеться у пояснювальній записці, законопроект розроблено для впровадження в Україні міжнародних стандартів та передових практик розкриття інформації у видобувних галузях відповідно до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях. Впровадження ІПВГ дозволить отримати доступ до важливої інформації щодо платежів суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, що сприятиме зростанню їх прозорості та зміненню негативного іміджу видобувних галузей, зробити ці галузі більш привабливими для інвесторів.

Як наголосив після розгляду правок голова Верховної Ради Андрій Парубій, «це європейський закон для підтримки українського виробника».

«Цей закон є на підтримку українського газовидобування, і я прошу всіх підтримати його», – закликав Андрій Парубій.

Проте після кількох нерезультативних голосувань голова ВРУ поставив на голосування пропозицію повернути законопроект на повторне перше читання. «За» проголосували 230 народних депутатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 06:06 :04