live

У приватному таборі на Київщині отруїлись 12 дітей, одна дитина в комі

Фото з відкритих джерел

У приватному таборі ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич» на Київщині отруїлись 12 дітей, одна дівчинка в комі.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Київської обласної адміністрації у Facebook.

«12 дітям учора стало зле, вони мали розлад шлунково-кишкового тракту. У результаті одна дитина в комі, 11 дітей потрапили до медичного ізолятора табору. На сьогодні ізольованих залишається 7», – йдеться в повідомленні.

8-річну дівчинку з розладом травлення 2 липня екстрено доправили до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні.

«Організм дівчинки був вкрай зневоднений і вона впала в кому та госпіталізована в реанімацію. Стан кваліфікується як тяжкий», – повідомили у Департаменті.

Зазначається, що наразі дитину готують до транспортування в «Охматдит».

«За попередньою інформацією, юна пацієнтка є ученицею спортивної Школи Дерюгіних. У зміні Школи Дерюгіних – 28 дітей, які прибули до ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич»« 29.06.2018 року, де мали готуватися до змагань», – йдеться в повідомленні.

Загалом в оздоровчому таборі знаходиться понад 200 осіб.

2 липня Держпродспоживслужба взяла проби їжі, якою харчують дітей в таборі, також проводить посіви у дітей, які постраждали.

«З урахуванням даного факту, сьогодні, з 8:30 Комісія по епідрозслідуванню, за участі прокурора району та наряду поліції, очікувала допуску до медізолятору, де знаходилися постраждалі діти. Лише станом на 11.55 (3 липня 2018 року) директор ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич», «у присутності двох адвокатів, дозволила розпочати роботу Комісії з епідрозслідування», – повідомили у департаменті.

Loading...
Loading...
Loading...