Новини » Регіони 3 липня, 2018, 11:14
У Чернівцях мерія попередила фірми, які не почали ремонт доріг, про розірвання угод

У Чернівцях міськрада підрядникам, які отримали аванс і не розпочали вчасно капітальний ремонт доріг, надіслала письмові попередження про розірвання договорів в односторонньому порядку.

Про це на брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.

Зокрема, приватному підприємству «Алекс промбуд», яке мало приступити до капітального ремонту вулиці Переяславської, за порушення термінів виконання робіт нараховано понад 165 тисяч гривень пені, попереджено про розірвання договору та застосування інших заходів претензійно позовного характеру.

Майже 90 тисяч гривень пені нараховано ТзОВ «ЛК Машинері», яке вчасно не приступило до капітального ремонту перехрестя на вулиці Січових Стрільців-Руській. Цей же підрядник отримав попередження про дострокове розірвання угоди на капітальний ремонт вулиці Гагаріна, де роботи також не розпочаті. Департамент ЖКГ спільно з юридичним управлінням міської ради вживає заходи претензійно-позовного характеру щодо стягнення з ТзОВ «ЛК Машинері» суми сплаченого авансового платежу та пені за кожен день прострочення строків виконання робіт за договором.

Достроково розірвано угоду з пожежно-будівельною фірмою «Схід», яка не забезпечила у визначені терміни виконання ремонту дороги на вулиці Герцена. У стислі терміни завершуватиме ремонт цієї дороги комунальне підприємство МіськШЕП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 02:46 :59