вівторок, 3 липня, 2018, 12:06 Спорт
Тренер збірної Бельгії Роберто Мартінес: Усе впиралося в характер моїх хлопців
Роберто Мартінес / liverpoolecho.co.uk

Головний тренер збірної Бельгії з футболу Роберто Мартінес прокоментував перемогу над Японією (3:2) в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018, а також поділився очікуваннями від наступного чвертьфінального поєдинку проти команди Бразилії.

«Вважаю, результат справедливий. У нас було мінімум 20 можливостей забити за всю гру. Але потрібно привітати Японію, вони чудово підготувалися до гри і десь застали нас зненацька. А далі усе впиралося в характер моїх хлопців. Це я б хотів відзначити в першу чергу, а не говорити про якісь схеми і тактичні рішення. Гравці витягли цей матч, їх воля і бажання переломили хід гри.

Подивіться вирішальний гол – це була велика контратака, яка зайняла у нас близько шести секунд! І це на останній хвилині матчу! Саме так виграються битви на чемпіонатах світу.

Як грати проти Бразилії? По-перше, команда повинна зрозуміти, що вона нічим не гірше суперників. Це найважливіше. Ми не фаворити, психологічного вантажу не буде, ми з першої секунди будемо насолоджуватися цією грою. Грати в чвертьфіналі чемпіонату світу проти Бразилії – це справжня мрія», – цитує Роберто Мартінеса офіційний сайт ФІФА.

Нагадаємо, в 1/4 фіналу чемпіонату світу-2018 збірна Бельгії зіграє проти Бразилії. Гра пройде в Казані у п’ятницю, 6 липня.

2019-01-19 03:53 :31