Новини » Політика 3 липня, 2018, 10:37
Сенцов став першим лауреатом премії Ukrainian ID Award – за незламність у боротьбі за свободу
Олег Сенцов. Фото: tvc.ru
Олег Сенцов. Фото: tvc.ru

Український режисер Олег Сенцов, якого засудили і ув’язнили до 20 років суворого режиму в Росії, став першим лауреатом премії Ukrainian ID Award за незламну силу в боротьбі за ідеали свободи.

Про це повідомляється на сторінці Facebook Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID, який заснував премію.

7 липня під час її вручення в Каневі організатори заходу планують провести флешмоб #FreeSentsov в Україні та серед представників української діаспори по всьому світу.

Премією Ukrainian ID Awards щорічно відзначатимуться лауреати, які зробили визначний внесок у розвиток економіки, гуманізацію суспільства та примноження культурного капіталу.

Зокрема, нею нагороджуються знакові особистості будь-якої національності та сфери діяльності, а також авторитетні організації (окрім політичних) у п’яти номінаціях: економіка, Human Security, громада, технології, міжнародний діалог.

Незаконно засуджений в РФ Олег Сенцов, якого утримують у колонії «Білий Ведмідь» у Лабитнангі (РФ), з 16 травня оголосив голодування з вимогою до РФ відпустити усіх незаконно утримуваних українців.

Адвокат Дмитро Дінзе 1 липня повідомив, що Олега Сенцова примусово годують білково-вітамінною сумішшю і кожен день «закачують вітамінні коктейлі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 10:04 :05