вівторок, 3 липня, 2018, 11:06 Політика
Герасимов вважає, що депутатську недоторканність можуть скасувати ще цього тижня
Артур Герасимов. Фото: Космач Олександр/УНІАН
Артур Герасимов. Фото: Космач Олександр/УНІАН

Народні депутати можуть ще цього пленарного тижня проголосувати за законопроект Президента про скасування депутатської недоторканності.

Про це сьогодні під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція БПП) Артур Герасимов.

Політик зауважив, що напередодні Дня Конституції КСУ схвалив президентську редакцію законопроекту № 7203 про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України).

«Уже цього тижня український парламент може прийняти рішення щодо виконання однієї з головних обіцянок, яку давали виборцям майже усі політичні сили нині присутні тут, у сесійній залі, і проголосувати за законопроект Президента про скасування депутатської недоторканності», – заявив народний депутат.

Артур Герасимов заявив, що парламент спільно з Президентом має позитивний досвід покращень Конституції: «Ухвалені у 2016 році зміни у частині правосуддя стали рушієм судової реформи, позбавлення недоторканності суддів та очищення суддівського корпусу. Минулого місяця ми фактично завершили законодавчу частину створення Вищого антикорупційного суду»

Нагадаємо, Конституційний суд визнав конституційним президентський законопроект про скасування недоторканності народних депутатів з відстрочкою до 2020 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 05:36 :11