Новини » Світ 2 липня, 2018, 12:39
Віце-спікер Сейму Польщі і далі може ображати українців: комісія відхилила розгляд скарги
Станіслав Тишка. Фото: dorzeczy.pl/PAP
Станіслав Тишка. Фото: dorzeczy.pl/PAP

Комісія з депутатської етики Сейму РП не розглядатиме запиту видання ОKO.press щодо висловлювань віце-спікера Сейму Станіслава Тишки, який заявив, що через некомпетентність українських медсестер у Польщі помирають пацієнти.

Про це повідомляє ОKO.press з посиланням на офіційну відповідь на запит видання.

«Ми раді повідомити Вам, що комісія з питань етики на своєму засіданні 16 червня 2018 року розглянула Ваш запит щодо заяви заступника спікера Сейму Станіслава Тишки(... ). Комісія на підставі ст. 3 пар. 3 положення регламенту комісії з питань депутатської етики (...), вирішила не приймати рішення про розгляд справи, якої стосується запит», – цитує видання відповідь комісії.

«Згідно зі стенограмою засідання комісії 14 червня (вказано невірну дату), нашу скаргу вніс на розгляд представник партії «Новочесна» Кшиштоф Трусколяський. Він власне проголосував за подальший її розгляд, одна особа була проти, три утрималися. Ми не знаємо, хто як голосував, оскільки, це секретна інформація. В склад комісії входять по одному представникові від кожної фракції. У даний час це: Збігнєв Сосновський («Польська селянська партія»), Гжегож Длугий («Кукіз'15»), Влодзімєж Бернацький («Право і справедливість»), Кшиштоф Трусколяський («Новочесна»), Катажина Мжиглоцька («Громадянська платформа»)», – йдеться у повідомленні OKO.press.

Видання також повідомило, що за інформацією з його джерел, група депутатів на чолі з Марціном Свінціцьким готує свою скаргу на заяви віце-спікера Сейму Станіслава Тишки.

Нагадаємо, Українське посольство в Польщі від імені всіх громадян України, які працюють в цій державі, вимагало вибачень від віце-спікера Сейму Польщі Станіслава Тишки (члена «Кукіз’15») через його негативні висловлювання 27 травня в ефірі телеканалу TVN24 про медпрацівників з України.

Зі свого боку Міністерство охорони здоров’я Польщі заявило, що не знає жодного випадку смерті пацієнта через лікарську помилку або відсутність професіоналізму з боку українських медсестер.

Переклад з польської Андрія Павлишина, IA ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 09:44 :40