live
Новини » Політика

Справа Кернеса: суд переніс дебати на вівторок

Дебати у справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців Віталія Бліннікова та Євгена Сміцького, що мали відбутися у Київському райсуді Полтави в понеділок, не відбулися.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«До суду також не з’явилися ні прокурори, ні потерпілі, ні їхні адвокати. Обвинувачення звернулося до суду з проханням відкласти проведення дебатів на два тижні, але суддя Антонов вирішив перенести їх на завтра (вівторок, 2 липня – ІФ)», – розповів директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко.

Він також повідомив, що Г.Кернес у понеділок до суду не приїхав через самопочуття.

25 січня 2014 року невідомі напали на учасників ходи на підтримку Євромайдану в Харкові.Того ж дня депутат Харківської облради Іван Варченко (ВО «Батьківщина») заявив про викрадення двох активістів Євромайдану – Олександра Кутяніна та Сергія Ряполова «після того, як вони знімали номери автомобілів «друзів Кернеса» біля готелю «Національ». Пізніше відділ зі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Харківській області повідомив, що інформація про викрадення активістів Євромайдану не підтвердилася.

2 березня 2015 року Г.Кернеса було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст.27 ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2, 3 ст.27 ч.1 ст.129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України та про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Г.Кернеса та двох його охоронців.

2 квітня 2015 р ВССУ оголосив резолютивну частину постанови про перенесення розгляду справи Г.Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського райсуду Полтави.

Loading...