понеділок, 2 липня, 2018, 16:44 Львів
На Дрогобиччині громади можуть вдатися до протестних акцій через зволікання із ремонтом доріг

Львівський облавтодор, з яким Служба автомобільних доріг Львівщини уклала угоди на ремонт автодоріг у громадах Дрогобицького району, нічого не робить для їх виконання, що викликає обурення сільських рад, які разом з обласним бюджетом виділили чималі кошти на фінансування робіт.

 Про це передає власкор IA ZIK.

Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний вже вдруге звертається до голови комісії Львівської обласної ради з питань дорожнього господарства Володимира Сагана з проханням зібрати засідання комісії і заслухати питання стану ремонту автодоріг у Дрогобицькому районі, та реакції ніякої.

Такий стан справ з ремонтом автодоріг створив в районі напругу, яка з кожним днем посилюється. Люди заявляють про готовність вдатися до протестних акцій, якщо найближчим часом по-справжньому не візьмуться за ремонт автодоріг.

Подейкують, що облавтодор не має ні людей, ні засобів для забезпечення виконання укладених угод. Якщо це так, то, можливо, слід терміново шукати іншого підрядника і виправляти становище, в якому опинилась Дрогобиччина. Адже літо в зеніті, а роботи на автодорогах ще дуже багато.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 14:24 :04