Новини » Суспільство 2 липня, 2018, 13:05
Комісія Одеської ОДА погодила заявки на придбання житла для дітей-сиріт

Комісія з прийняття пропозицій на придбання або будівництво об’єктів під дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ) та забезпечення житлом дітей-сиріт розпочала роботу щодо освоєння державної субвенції обсягом майже 62 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації.

Загалом було подано 15 заявок-пропозицій щодо придбання чи будівництва об’єктів під дитячі будинки сімейного типу від трьох районів Одеси, двох ОТГ та одного міста області.

Серед усіх запропонованих спеціальна комісія погодила п’ять заявок. Відповідно до них влада купить чотири житлові об’єкти для дітей сиріт та один – для центру опіки сиріт.

«Маємо максимально використати ці кошти, аби якомога більше дітей-сиріт отримали власне житло, а діти з інституційних закладів були влаштовані у сімейні форми виховання», – наголосив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

Як зазначається, у 2017 році в Одеській області 190 дітей сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування, були забезпечені житлом за рахунок фінансування з місцевих бюджетів та з коштів державної субвенції. Це – найвищий показник серед регіонів України за минулий рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 07:41 :46