Новини » Політика 2 липня, 2018, 20:21
Депутат Ємець прогнозує затягування із розглядом законопроекту про зміну виборчої системи
ZIK
ZIK

Безумовно, з фальсифікаторами потрібно боротися, але там, де посадять сотню, залишиться ще триста осіб, які купуватимуть голоси та мандати. Тому виборчу систему потрібно докорінно змінювати.

На цьому наголосив народний депутат України Леонід Ємець у програмі «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Коли політики говорять, що фальсифікації на виборах цілком можливі, то найвірогідніше так і буде. До того ж мова йде не тільки про президентські, а й про парламентські вибори, де мажоритарники продовжуватимуть «сіяти» гречкою, лавочками, дорогами і тому подібним», – зауважив Леонід Ємець.

Народний депутат констатує: найближчим часом не варто розраховувати на те, що може вирішитися питання щодо зміни виборчої системи.

«До законопроекту про зміну виборчої системи спеціально внесли 4400 правок, щоб цей процес не можна було швидко реалізувати. Натомість без зміни виборчої системи побороти фальсифікації неможливо.

Безумовно, з фальсифікаторами потрібно боротися, але там, де посадять сотню, залишиться ще 300 осіб, які купуватимуть голоси, мандати або ж просто носитимуть партійним лідерам чемодани грошей і будуть отримувати місце в закритому виборчому списку», – пояснив Ємець.

Політик нагадав про нещодавню заяву міністра МВС Авакова щодо посилення системи фіксації і покарання за фальсифікації на наступних виборах.

«Окремим законопроектом планують ввести дуже жорстку відповідальність не тільки за роздачу грошей, а й за отримання підкупу. Проте у відповідь на такі кроки наші так звані політичні партнери нам відповідають: «Не потрібно нас шантажувати чесними виборами!». Відтак, я не розумію, що це за держава, де вимога чесних виборів сприймається як шантаж», – наголосив Леонід Ємець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 13:51 :24