Новини » Політика 2 липня, 2018, 11:27
Андрій Парубій анонсував розгляд у четвер зміни складу ЦВК
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua

ВРУ розпочне свою роботу у четвер із звільнення членів ЦВК, а після цього - призначення нових членів Центрвиборчкому.

Про це сьогодні під час засідання Погоджувальної ради, яке транслює телеканал ZIK, повідомив голова ВРУ Андрій Парубій.

Спікер нагадав, що минулого пленарного засідання Рада завершила роботу розглядом трьох законопроектів щодо захисту прав дітей. Із цих питань, повідомив Андрій Парубій, депутати продовжать роботу цього тижня у вівторок. Йдеться про законопроекти №№ 8296, 8294, 8295. Цього ж дня обранцям пропонують блок питань інформаційної політики, у якому – чотири законопроекти. У середу ВРУ розгляне питання щодо ратифікації.

«А в четвер я пропоную розпочати день із розгляду питання про звільнення ЦВК, і, відповідно, після цього – призначення нових членів ЦВК. Пригадуєте, ми мали розмову із головами фракцій, і я тоді зазначив, що консультації можуть тривати до 1 липня, надалі ми будемо переходити до рішення у залі, якщо не буде досягнено політичного компромісу, бо у серпні ЦВК вже має розпочинати певні діїіз підготовки до виборів Президента. Тому відтягувати нема куди. Тому у четвер ми маємо це питання пройти, прийняти рішення і нарешті оновити українську ЦВК», – наголосив Андрій Парубій.

У четвер, як додав голова ВРУ, депутатам запропонують узгодити календарний план роботи ВРУ на наступну сесію, який підготував і передав Регламентний комітет. Окрім того, цього дня розглянуть блок аграрної політики.

Нагадаємо, 1 червня 2014-го завершився термін повноважень 12-ти з 15 членів ЦВК, а 3 лютого 2017 року – 13-го члена Центрвиборчкому. 5 лютого 2018-го Президент України вніс до ВРУ подання на кандидатів до нового складу ЦВК. 16 квітня голова ВРУ Андрій Парубій повідомив про завершення спецперевірки кандидатів. 18 квітня Комітет ВРУ з питань правової політики і правосуддя підтримав подання Президента щодо звільнення 13 членів ЦВК з огляду на закінченням терміну їхніх повноважень. Комітет рекомендував до розгляду 14 нових кандидатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 12:41 :26