Новини » Політика 30 червня, 2018, 2:30
Гнап про квартиру Лещенка: Він не злочинець, але це була помилка
ZIK
ZIK

Ми розібралися з тим, що у Лещенка немає коштів із джерел злочинного походження, відтак він не є злочинцем. Натомість інше питання – чи морально він вчинив? Ні, не морально!

На цьому наголосив журналіст-розслідувач Дмитро Гнап в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми нагадала, що Дмитро Гнап обіцяв розслідувати історію довкола купівлі квартири Сергія Лещенка. Утім розслідування так і не було, натомість Сергій Лещенко виграв суди та довів, що всі його дії були законними.

Проте питання щодо джерел прибутку так і не було закрите, адже ті статки, які декларував народний депутат Лещенко, не дозволяли йому здійснити такі витрати.

Нагадаємо, колишній журналіст-розслідувач, народний депутат України Сергій Лещенко придбав квартиру в Києві за 300 тисяч доларів.

«Я дійсно піднімав це питання у Фейсбуці, засуджував Сергія Лещенка і вважаю це його помилкою, утім не злочином. Він, на відміну від депутатів Розенблата чи Мартиненка, злочинів не вчиняв», – підкреслив Дмитро Гнап.

Журналіст запевнив, що розібрався у цьому питанні та з’ясував, скільки грошей у Лещенка.

«Сергій Лещенко чомусь не хоче про це говорити, але окрім того, що він був журналістом-розслідувачем, також він є одним із співзасновників ТОВ «Українська правда», яке заробляє на рекламі одного з найпопулярніших інтернет-сайтів.

Відтак ми розібралися з тим, що у Лещенка немає коштів із джерел злочинного походження, відтак він не є злочинцем. Натомість інше питання – чи морально він вчинив? Ні, не морально! Чи було з його боку це помилкою? Так, було», – визнав Дмитро Гнап.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 12:43 :02