Новини » Політика 29 червня, 2018, 16:35 блоги
Про Могеріні та українських заробітчан
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

В Копенгагені на Ukraine reform conference поки Федеріка Могеріні розповідала про найбільший пакет допомоги Україні від ЄС за ці роки (але сама жодного разу не відвідала Схід України, не назвала російську агресію – агресією) Олена Кошарна цифрами розповіла про тих, хто справді надав і надає Україні найбільше рятівну допомогу – українців, які будують Україну своїми грошима, надісланими з закордону.

My message focused on three numbers...$1.7 bn FDI in 2017 (net of bank recaps), $8.4 bn in IMF funding received since 2014 and $9.3 bn in remittances Ukrainians sent home for 2017 alone, 8.4% of GDP, a dramatic increase from 4.8% of GDP in 2014. This year, the NBU is projecting $10 bn in remittances, over $3 bn from Poland alone.

Звісно, питання ефективного використання коштів міжнародної допомоги і низької вибірки залишаються як і потреба продовжувати реформи для людей. Але масштаби допомоги для України від міжнародних партнерів, якби були інші, то і показники росту економіки, зокрема, через доступ малого і середнього бізнесу до дешевих грошей, через великі інфраструктурні проекти – теж були б іншими.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 06:52 :00