п'ятниця, 29 червня, 2018, 10:41 Політика
Муждабаєв вважає, що порятунок кримських татар – справа честі для України
ZIK
ZIK

Питання про те, що робити з Кримом, доволі просте. Півострів потрібно повертати, адже це наша земля, наші території.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK висловив заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв.

«Ні як громадянин, ні як людина я не можу погодитись з постановкою питання про «кримський цугцванг», я не бачу його. Коли ми називаємо це безвихідною ситуацією, по-перше, це за фактом не так. Те, що ми недостатньо робимо, ще не говорить про те, що коли б ми зробили щось хороше, від цього було б лише гірше», – переконаний журналіст.

Також він прокоментував думку про те, що «погано» і повертати Крим до складу України, і залишати його частиною Росії.

«Що означає погано? Погано звільняти концтабори. Як так погано? Адже там люди страждають. Варто залишити все інше, потрібно повертати наших людей. Потрібно повертати кримських татар, українців, які не підкорились. Наприклад, Володю Балуха», – наголосив Айдер Муждабаєв.

Він впевнений, що такі питання навіть не обговорюються у звичному суспільстві. Мовляв, тут просто немає інших варіантів.

«Ситуація доволі проста. Вона, можливо, дискусійна в деяких дрібницях у залежності від обставин внутрішньо- та зовнішньополітичних. Але суттєво вона ніяк не міняється і для порядної людини залишається незмінною», – запевнив заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR.

За його словами, Крим обов‘язково потрібно повертати, адже це наша земля, це українська територія, яка, згідно і закону, і фактам, належить кримським татарам.

«Кримські татари – це прекрасний народ, який перебуває в жахливому становищі. Врятувати його і для країни, і для всього світу – це справа честі. Але для нас перш за все», – заявив журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 05:24 :55