Новини » Політика 236

Омелян відреагував на проблеми туристів у Тунісі: будемо позбавляти ліцензій та посилювати контроль

Володимир Омелян. Фото: gordonua.com

Глава Мінінфраструктури України Володимир Омелян відреагував на ситуацію з українськими туристами, які кілька днів не можуть вилетіти з Тунісу додому через невиконання туроператорами та авіаперевізником своїх зобов’язань.

Як заявив ввечері 29 червня глава МІУ на своїй сторінці у Facebook, усі українські туристи, які очікують на виліт з Тунісу, повернуться додому впродовж доби.

«Щодо ситуації з недобросовісними туроператорами і виконанням чартерних польотів з затримками, інколи суттєвими. Вважаю недопустимим, якщо люди заплатили кошти за відпочинок, а натомість отримують зіпсутий настрій і згаяний час в очікуванні «дива», – заявив глава МІУ.

Омелян також повідомив, що Мінінфраструктури «запроваджує ефективний ринок з елементами державного регулювання і контролю».

«Домовилися з колегами з МЗС та Мінекономрозвитку провести 3 липня спільну розширену нараду з туроператорами і авіакомпаніями. Мінекономрозвитку перегляне і скасує ліцензії туроператорів, які не виконують свої зобов’язання. Державіаслужба посилить контроль за ліцензіями авіакомпаній, виконанням ними регулярних і чартерних маршрутів, технічного стану і стану салону літаків», – заявив міністр.

«Якщо хтось сподівається, що закриє компанію Оаза-1 і завтра відкриє Оаза-2 – жорстоко помиляється. Будемо відстежувати реальних власників: повірте, у держави маса можливостей видавати нову ліцензію роками», – додав він.

Раніше стало відомо, що близько 300 українських туристів другу добу перебувають у аеропорту Монастір і не можуть вилетіти з Тунісу додому: за їхнім тревердженням, авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов’язань щодо повернення громадян до України.

 

Loading...
Loading...
Loading...