Новини » Політика

Екс-нардеп Артеменко заявив, що здача Криму була вигідна нинішній владі

ZIK

Нинішній владі була вигідна здача Криму. Адже 2,5 мільйони українських виборців відокремляться від України і не голосуватимуть проти цієї влади. А було цілком очевидно, що кримчани проголосували б за якісь інші політичні сили.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив колишній народний депутат України Андрій Артеменко.

Гість програми переконаний, що його свідчення і та інформація, якою він володіє про події Майдану 2014-го року мають бути заслухані у суді. З слів Артеменка, суд має дати оцінку тим подіям і вчинкам, про які йому відомо.

«Я переконаний, що у майбутньому мої свідчення ляжуть в основу звинувачень теперішній владі. Адже саме ця влада винна у тому, що зараз відбувається у нашій країні»,– заявив колишній народний депутат.

Андрій Артеменко зазначив, що і Крим Україна втратила через те, що влада того часу «ділила портфелі» і не займалася стратегічними питаннями країни.

«Я переконаний, що Крим ми втратили виключно через те, що чинна влада займалася чим завгодно, зокрема, діленням портфелів, роздачою майбутніх потоків, але не захистом нашої цілісності і території»,– наголосив екс-нардеп.

З слів Артеменка, людям, які прийшли до влади після Майдану, була вигідна здача Криму.

«Лиш уявіть собі, що 2,5 мільйони українських виборців відокремлюються від України. Відповідно вони не голосуватимуть проти цієї влади. А було цілком очевидно, що кримчани проголосували б за якісь інші політичні сили. Тому я ще раз повторюю, що бездіяльність людей, які на той момент мали приймати рішення, це злочин. Їм було вигідно, аби люди на цих територіях не голосували»,– підкреслив екс-нардеп.

Loading...