п'ятниця, 29 червня, 2018, 21:30 Політика
Дмитро Гнап: кілька нардепів від БПП «кришують» незаконний видобуток бурштину
ZIK
ZIK

Незаконний видобуток бурштину покривають на вищих щаблях влади. І саме тому правоохоронні органи туди особливо і не втручаються.

На цьому наголосив журналіст-розслідувач і політик Дмитро Гнап в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

«Чому ми не можемо подолати сепаратистські бурштинові республіки на Західній Україні та Поліссі? Через те, що це корупція та організована злочинність, яка проникла у владу до вищих щаблів.

Адже ми знаємо точно, що кілька народних депутатів від БПП «кришують» незаконний видобуток бурштину. І саме тому правоохоронні органи туди особливо і не втручаються», – наголосив Дмитро Гнап.

Журналіст певен, що проблему незаконного видобутку бурштину не можна вирішити в один день, розігнавши простих копачів бурштину, які дорвалися до державного ресурсу.

«Для того, щоб ліквідувати такі сепаратистські анклави, треба легалізувати видобуток бурштину. Систему можна побудувати за принципом видобутку золота на Алясці, де на аукціоні раз на півроку місцева адміністрація розігрує ліцензії на видобуток золота в конкретних районах.

Відтак кожен охочий може придбати таку ліцензію, і чим більше він заплатить, тим перспективнішу ділянку отримає. До того ж ліцензії продають під обов’язкове зобов’язання рекультивувати ділянку, на якій намивалося золото», – пояснив Дмитро Гнап.

Нагадаємо, нещодавно журналіст-розслідувач Дмитро Гнап заявив, що більше не займатиметься журналістикою та йде у політику.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 03:59 :04