четвер, 28 червня, 2018, 20:35 Політика
Тарас Констанчук: У влади немає політичної волі для зняття недоторканності
ZIK
ZIK

Президент багато що обіцяв за чотири роки своєї каденції, але практично нічого не виконав, тому сподіватись на зняття недоторканності із депутатів не слід.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив керівник ГО «Справедливість» та колишній командир групи батальйону «Донбас» Тарас Костанчук.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко під час виступу на урочистостях із нагоди Дня Конституції України заявив, що не бачить жодних причин, щоб зволікати зі скасуванням депутатської недоторканності.

Тарас Костанчук припустив, що Президент України міг би примусити обранців прийняти рішення щодо скасування депутатської недоторканності, оскільки є більшість у парламенті: «Якби була їхня політична воля, могли б давним-давно збити 300 голосів, як вони це вміють у парламенті робити – комусь заплатити, когось налякати, – і виконати одну з перших обіцянок, яку дали Майдану, про зняття недоторканності».

Проте політичної волі на такий крок немає, переконаний гість програми.

«Наш Президент багато що обіцяв за ці чотири роки своєї каденції, практично нічого не виконав, тому сподіватись, що це буде зроблено, не треба. Це все популізм, це все передвиборча кампанія, яка почалася уже в нас в країні до президентських перегонів. Хто це зможе зробити? Наступний Президент та наступний парламент», – вважає Тарас Костанчук.

Гість програми переконаний, що через тиск вулиці можна багато що зробити, проте нині «вулиця», тобто народ України, розчарована. З його слів, люди опинилися в умовах, коли їм не до вуличних протестів, оскільки постає вибір – або виходити на вулиці, або заробляти гроші для того, щоб прогодувати дітей.

«Розчарування людей – тотальне, зневіра у владі – тотальна, і люди не вірять, що можна щось вирішити, вийшовши на вулицю. Хоча потрібно виховувати справжнє європейське суспільство, а Європа нам показує, що як тільки з чимось народ не згоден, він виходить на вулиці і примушує приймати ті умови, які він висуває до своєї влади, до Кабінету Міністрів чи парламенту», – зазначив Тарас Костанчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 04:04 :33