Новини » Економіка 28 червня, 2018, 1:00
Парубій закликав США допомогти модернізувати українську ГТС

Спікер українського парламенту Андрій Парубій під час візиту до столиці США закликав американську сторону посприяти в модернізації української газотранспортної системи в контексті зміцнення енергетичної безпеки Європи.

Про це він розповів у середу, під час брифінгу в Вашингтоні за результатами зустрічей з державним керівництвом США, передає Укрінформ.

«Коли ми говорили (в Вашингтоні – ред.) про енергетичну співпрацю і про недопущення «Північного потоку-2», однією з тем було обговорення української ГТС та її модернізації. Я висловив думку, що було би важливо і для України, і для Сполучених Штатів, якби в проекті модернізації української ГТС взяли участь потужні американські енергетичні компанії», – зауважив керівник українського парламенту.

При цьому він підкреслив, що для українського народу «це було би не тільки питанням енергетики, а й питанням безпеки».

Голова Верховної Ради України також повідомив, що спікер Палати Представників американського Конгресу Пол Раян назвав цю позицію «важливою», пообіцявши обговорити її з профільним міністром, а також з керівництвом компаній, які вже сьогодні проявляють зацікавлення у спільних проектах з Україною, а також у інвестиціях в українську економіку.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 19:21 :04