Новини » Політика 28 червня, 2018, 21:30
Нардеп Іллєнко назвав патрульну поліцію ширмою, якою прикривається стара система
ZIK
ZIK

У райвідділах МВС залишилися всі старі кадри, які працюють так само, як працювали десятки років до реформи. Натомість хлопці з патрульної поліції є тільки ширмою, якою прикривається стара система.

Таку думку висловив народний депутат України Андрій Іллєнко в ефірі програми «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

«Ми не голосували за реформу патрульної поліції, адже розуміли вже тоді, що це не завершиться нічим позитивним, оскільки це – декоративна реформа. Відтак ідея змін полягала тільки в тому, що створюється нова назва та окремі «вітринні» зміни – такі, як патрульна поліція», – вважає Іллєнко.

На думку депутата, реформа не змінює по суті систему МВС, а, навпаки, легалізує та консервує усі старі схеми. І найголовніше – ефективність роботи правоохоронців не покращилася, а, навпаки, – погіршилася.

«Я не маю жодних претензій до щирих намірів хлопців і дівчат, які в 2015-2016 роках пішли в нову поліцію, оскільки вважали, що дійсно відбудуться зміни. І дійсно, певні незначні зміни відбулися, але в самому апараті не змінилося абсолютно нічого.

У райвідділах залишилися всі старі кадри, які працюють так само, як працювали десятки років до реформи. Натомість хлопці з патрульної поліції є тільки ширмою, якою прикривається стара система», – впевнений народний депутат.

Він пояснює, що за кілька місяців неможливо підготувати професіоналів, які будуть ефективно боротися зі злочинністю на вулицях.

«Всього кількамісячні прискорені курси підготовки патрульних – це дуже мало для ефективної боротьби зі злочинністю. Адже головна функція поліції – не соціальна служба, а боротьба зі злочинністю. І в цьому аспекті патрульна поліція абсолютно не справляється», – констатував Андрій Іллєнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 14:11 :08