Новини » Політика 28 червня, 2018, 20:58
Андрій Іллєнко повідомив, що в Україні колосально зріс рівень злочинності
ZIK
ZIK

За останні роки зростання злочинності в Україні колосальне. Так, можна прив’язати сюди економічні негаразди і війну, але те, що відбувається зараз, це переходить усі межі.

Про це в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

Гість програми наголосив, що українські правоохоронні органи сьогодні не справляються ні з превенцією, ні з розслідуванням резонансних політичних злочинів.

«І загалом, за останні роки ріст злочинності в Україні колосальний. Так, можна прив’язати сюди економічні негаразди, війну та все, що із нею пов’язано, але, з іншого боку, ми бачимо, що те, що зараз відбувається, це переходить усі межі», – зазначив народний депутат.

Андрій Іллєнко каже, що життя в українських містах і селах сьогодні перевершило 90-ті роки.

«На жаль, сьогодні ми живемо у цих реаліях», – наголосив Іллєнко.

Політик додав, що і загальна політика держави не сприяє покращенню роботи правоохоронних органів та спецслужб.

«Не сприяє – це м’яко кажучи. Насправді, це є живильний ґрунт для ворожої агентури, ворожої «п’ятої» колони та іноземного криміналу, який в Україні почуває себе так, ніби вдома на подвір’ї», – заявив народний депутат.

Андрій Іллєнко підкреслив, що слабка політика щодо національної безпеки і оборони призводить до того, що наша держава сьогодні є дуже вразливою.

«Я не кажу, що у правоохоронних органах і спецслужбах працюють лише погані люди. Там є і хороші працівники, які намагаються щось робити. Але умови створені такі, що їхні одиничні успіхи не стануть системою, на якій побудується загальний результат», – зазначив Андрій Іллєнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:11 :28