У Харкові намагалися вбити ветерана та громадського активіста, – блогер

Харків

У Харкові ветеран АТО та відомий громадський активіст виявив у своєму авто підрізаний гальмівний шланг. Від власної загибелі чи смертельного ДТП (а заробляє чоловік на життя таксуванням) його врятувало те, що він вчасно помітив несправність та обрав безпечну швидкість.

Про це повідомив на своїй Фейсбук-сторінці блогер Кирило Яковлев.

«Знову Харків! Знову спроба вбити активіста-атошника, який бореться вже в цивільному житті з сепаратизмом та безладом у Харківській області! Йому вночі відрізали гальмівний шланг! Влада намагається усунути всіх незгодних! Прошу підтримати воїна та розповсюдити інформацію!»

Харків
Харків

Далі він додає допис з посту побратима:

«Сьогодні сталося те що може статися з кожним Патріотом України!!! На моєму авто відкручені колесні гайки!!! Я до цього вже звик і перевіряю їх кожного ранку!!! Тепер вміло підрізаний гальмівний шланг мені пощастило що я майже не рухався!!!! Я – Карпенко Олександр Васильович прошу людей яким не подобається моя радикальна позиція щодо сепаратизму, війни та всього що стосується безладу на нашій Рідній Україні, прошу не забувати, що цим вчинком ви зашкодили б не тільки мені, а й безневинним людям, які могли сидіти в моєму авто, чи переходити вулицю!!!! Хочу сказати що думки своєї не зміню і буду далі боротися за Вільну-Незалежну Україну!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!»

Як повідомив Олександр Карпенrо у коментарі для ІА ZIK він вже звик до того, що його авто намагаються пошкодити, але такий випадок, який міг призвести до чиєїсь смерті трапився вперше.

«Я вже звик до того, що мені відкручують гайки у колесах, але підріз шлангу – це вже замах на життя. В поліцію я не звертався, бо вони і так нічого не з’ясують. Адже поки нічого не трапилось вони нічого не будуть робити. Я вже мав подібний випадок і тоді поліція була безпорадною», - розповів активіст..

Вже завтра він має намір встановити на авто кращу сигналізацію та камеру спостереження.

Щодо того, хто міг це зробити – у пана Олександра навіть немає уявлення, адже у житті він «білий і пухнастий».

Також він розповів, що спочатку пішов на війну у десантній бригаді, але потім перейшов у «Правий сектор». І зараз місяць перебуває на фронті, а місяць у Харкові, де заробляє таксуванням, а також активно бореться зі свавіллям у Харкові та області.

Loading...