live
Новини » Львів

Стан львівського студента, який випав із вікна гуртожитку, нормалізувався

ZIK

Студент правничого коледжу Львівського національного університету ім. І.Франка, який випав із балкона гуртожитку, досі перебуває у реанімації. Лікарі ж розповідають, що хлопець уже прийшов до тями, однак не пам’ятає жодних обставин тієї події.

Про це йдеться у сюжеті проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Уночі мешканець одного із львівських гуртожитків намагався вийти на вулицю, та коли йому це не вдалося, вирішив вилізти через балкон. Однак, хлопець не втримався і зірвався вниз. Його сусіди шоковані тим, що трапилося. Ніхто достеменно не знає, як першокурсник Іван випав з балкона.

«Вони із якоюсь великою компанією якось дуже сильно напилися. Жінка, яка сидить на вахті, не випускала його з гуртожитку. Він вирішив вилізти через якусь драбину, поліз і прямо так спиною впав на асфальт. Так кажуть», – розповідає мешканка гуртожитку Катерина Пархомець.

Сусід потерпілого по кімнаті Олександр Савчук каже: напередодні ввечері пішов гуляти і, коли повернувся, біля гуртожитку побачив жахливу картину.

«Коли я прийшов, він вже лежав на землі. Всі кричали: «Як він так звалився?». Швидка десь приїхала через хвилин десять», – зазначає Олександр.

Вже у кареті швидкої лікарі визначили, що стан хлопця загрозливий. Зараз студент університету імені Франка уже при тямі, але й досі у реанімації. Його стан нормалізувався.

«Він розповідає, що був у гуртожитку, випив велику кількість алкоголю. Інших обставин травми не пам’ятає. Це може бути пов’язано із алкогольним сп’янінням чи – травмою черепно-мозкової, яка як правило, супроводжується ретроградною амнезією», – прокоментував заступник головного лікаря з хірургічної роботи Ігор Стояновський.

В адміністрації гуртожитку і навчального закладу кажуть: опитали студентів, які, ймовірно, випивали з потерпілим, однак ті нічого не розповідають. Тож лише здогадуються для чого хлопець вибирався через балкон.

«Троє студентів хотіли вийти з гуртожитку, їх не випустили, пояснивши режимом у гуртожитку. Тобто, навіть не відомо чи він спускався із третього чи з другого поверху. Зараз скликана внутрішня комісія, ми розглядаємо всі факти, збираємо пояснення», – наголосила директор коледжу Марія Дзіковська.

Правоохоронці ж з’ясовують обставини події. Тим часом медики обстежують хлопця та визначають, чи потрібна буде операція.

Як повідомлялося, 27 червня на вул. Пасічній у Львові із другого поверху гуртожитку студент правничого коледжу Львівського національного університету ім. І.Франка.

Наталія Лазарович, «Перші про головне».

 

 Loading...
Loading...
Loading...