Новини » Суспільство

Путін напав на регіони, де переважав Московський патріархат, – Яворівський

ZIK

Дуже часто Московський патріархат не афішує себе, і люди взагалі не знають, до якої церкви вони ходять.

На цьому наголосив народний депутат України попередніх скликань Володимир Яворівський у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Путін напав не на Львівщину, або Центральну Україну, а на Донбас та Крим, тобто на ті регіони, де була найсильніша московська церква.

Щоб достеменно була зрозумілою ситуація, я наведу цитату Катерини ІІ: «Щоб зберегти імперію, нам не досить знищити лише самоуправління України. Треба знищити все, що відрізняє українців від московитів – українську культуру, національні традиції та звичаї, церкву і найголовніше – українську мову».

Саме такою є ідея «русского міра», який нам сьогодні нав’язують через церкву московського патріархату», – наголосив Яворівський.

Політик впевнений, що церква в Україні все одно стане патріотичною і подолає вплив «п’ятої колони». Для цього потрібно, щоб і віряни зрозуміли, що такі зміни вкрай необхідні для країни.

«Дуже часто Московський патріархат не афішує себе, і люди взагалі не знають, до якої церкви вони ходять. Така ситуація відбувається переважно в селах, тому з громадами потрібно працювати і роз’яснювати ситуацію», – підкреслив Володимир Яворівський.

Loading...